Web Sitesi Gizlilik Sözleşmesi

Web Sitesi Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin web sayfası şeklinde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı arz etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Aymec Tur.Tic Ltd Şti ye ve Tritontur , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmekteyiz.

Toplanan bu kişisel verilerden elde edilebilecek istatistik veriler ( yaş, cinsiyet,bölge, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin duyurulması ve gönderilmesi istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Aymec Tur.Tic.Ltd.Şti kullanılmaktadır.

Aymec Tur.Tic.Ltd.Şti, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. 

Aymec Tur.Tic.Ltd Şti, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz edip yorumlar. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, misafirlere daha özel ve etkin bir rezervasyon deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Müşteri bilgileri ancak devlet resmi kurullarınca herhangi bir yasalar gereği talep edılmesı durumunda yasal mevzuatlar çercevesinde zorunlu olduğu durumlarda verilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgiler sadece Müşteri ulaşabilir. Bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.  

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden tatil alan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin tritontur.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanımdan doğacak zarar Aymec Tur.Tic.Ltd.Şti’ye yani Triton Turizm sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

3.üncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

Aymec Tur.Tic.Ltd.Şti veya Triton Turizm olarak faaliyet gösteren web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Aymec Tur.Tic.Ltd Şti .İletişim

Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Aymec Tur.Tic.Ltd.Şti
Adres: Bahçelievler Mah.Çetin Emeç Cad.Şahin Apt.No:30
Manavgat/Antalya
Tel: +90 ……………….
Faks: +90 ……………...
Mail adresi: misafirimiz@tritontur.com